Všechny Apple Originals

Exkluzivně na Apple TV+. Sledujte tady a v aplikaci Apple TV na svých zařízeních.

7denní zdarma, poté 139,00 Kč na měsíc.

Nebo 3 měsíce zdarma, když si koupíte oprávněné zařízení Apple.  Na nabídku se vztahují podmínky. Některé tituly přijdou na Apple TV+ později.


Otázky? Odpovědi.

 • Apple TV+ je streamovací služba společnosti Apple. Přináší exkluzivní pořady a filmy Apple Originals vytvořené špičkou filmového průmyslu. Každý měsíc jsou k dispozici nové premiéry. Veškerý dostupný obsah Apple TV+ můžete procházet v aplikaci Apple TV na kartě Apple TV+ nebo zde na stránce tv.apple.com.

 • Apple TV+ zahrnuje filmy a seriály Apple Originals, tedy původní tituly vytvořené exkluzivně pro společnost Apple. Zahrnuje také bezplatný přístup k zápasům Friday Night Baseball, který Apple TV+ poskytuje díky partnerství s MLB (Major League Baseball). Do streamovací služby často přibývají nové pořady a filmy. Sledujte proto pravidelně v aplikaci Apple TV nebo na stránce tv.apple.com, co je nového.

 • Apple TV+ je exkluzivní předplatné streamovaného obsahu, které je k dispozici v aplikaci Apple TV. Aplikaci Apple TV najdete v řadě svých oblíbených zařízení Apple. Mimoto ji můžete nalézt i na mnoha chytrých televizorech, streamovacích zařízeních, herních konzolích a vybraných kabelových zařízeních.

 • Apple TV+ je streamovací služba v aplikaci Apple TV, která spojuje Apple TV+ a další předplatná streamovacích služeb, která si přidáte. Aplikaci Apple TV najdete na iPhonu, iPadu, Apple TV 4K nebo HD a mnoha dalších streamovacích zařízeních a chytrých televizorech, jako jsou Roku, Samsung, LG, Panasonic a další.

 • Chcete‑li Apple TV+ sledovat na telefonu s Androidem nebo na zařízení s Windows, stačí přejít na tv.apple.com. Na této stránce se můžete přihlásit pomocí Apple ID, přidávat pořady a filmy Apple Originals do seznamu Nadcházející a udržovat si přehled o tom, co sledujete.

 • V Apple TV+ je na výběr mnoho filmů a často přibývají nové tituly Apple Originals. To, jaké filmy jsou v Apple TV+ dostupné, nejlépe zjistíte procházením karty Apple TV+ v aplikaci Apple TV nebo zde na stránce tv.apple.com. Můžete si vybrat z řady oceněných titulů, jako je snímek V rytmu srdce, který získal Oscara za nejlepší film, nebo kritiky oceňované drama Macbeth. V nabídce jsou také hity jako Greyhound: Bitva o Atlantik, Labutí píseň, Vlkochodci a další.

 • Do TV aplikace často přibývají nové seriály Apple Originals, proto pravidelně sledujte Apple TV+ a objevujte nové pořady. Obsah můžete procházet na kartě Apple TV+ v aplikaci Apple TV nebo zde na stránce tv.apple.com. Objevíte hity jako seriál Ted Lasso, který získal cenu Emmy, kritikou oceňovaný seriál The Morning Show a epické sci‑fi Nadace, jakož i nové a oblíbené pořady jako Odloučení, Slow Horses a WeCrashed.

 • Apple TV+ si můžete předplatit v aplikaci Apple TV na svém mobilním či domácím zařízení, případně na stránce tv.apple.com. Předplatné Apple TV+ bude používat platební metodu spojenou s vaším Apple ID, kterým se přihlašujete do všech služeb společnosti Apple. Prostřednictvím jediného účtu Apple tak můžete snadno spravovat předplatné v nastavení libovolného zařízení nebo na stránce tv.apple.com.

 • Existuje několik způsobů, jak Apple TV+ vyzkoušet zdarma. V aplikaci Apple TV na iPhonu, iPadu, Apple TV 4K či HD nebo na libovolném streamovacím zařízení můžete zahájit 7denní bezplatné zkušební období Apple TV+. Pokud jste si nedávno koupili zařízení Apple, které zahrnuje 12měsíční, 6měsíční, 3měsíční či jiné bezplatné zkušební období Apple TV+, zobrazí se tato nabídka v aplikaci Apple TV automaticky po přihlášení pomocí Apple ID, které je spojené s nákupem tohoto zařízení.

 • Nejjednodušší způsob, jak předplatné Apple TV+ zrušit, je přejít na zařízení Apple, například na iPhonu, do Nastavení. Otevřete aplikaci, vyberte své jméno, pak zvolte Předplatná a vyberte Apple TV+. Předplatné Apple TV+ můžete spravovat také na stránce tv.apple.com. Přihlaste se a vpravo nahoře vyberte ikonu účtu.

 • Ke sdílení Apple TV+ prostřednictvím aplikace Apple TV se využívá Rodinné sdílení, systém společnosti Apple, díky kterému můžete pomocí svého Apple ID sdílet více služeb Apple. Chcete‑li Apple TV+ sdílet se svou rodinnou skupinou, musíte nejdřív nastavit rodinné sdílení na zařízení Apple.

 • Apple TV+ je součástí aplikace Apple TV, která obsahuje řadu funkcí pro zpřístupnění, takže se můžete nerušeně soustředit na sledování pořadů a filmů Apple Originals. Všechny tituly Apple Originals podporují vedle zvukových popisů i skryté titulky a titulky pro neslyšící a nedoslýchavé (SDH). Celá aplikace navíc podporuje VoiceOver, vestavěnou čtečku obrazovky od společnosti Apple. K dispozici jsou také funkce pro zvýraznění textu tučným písmem, zvýšení kontrastu a redukci pohybu. Všechny tituly Apple TV+ podporují titulky ve více než 40 jazycích. Přečtěte si víc o možnostech zpřístupnění v aplikaci Apple TV.